Ünlü oyuncu Meryem Uzerli, kısa süre önce Dubai'de düzenlenen dünyanın en büyük kadın güçlendirme etkinliği olan WE Convention'da (Uluslararası Kadınları Güçlendirme Konvansiyonu) önemli konuşmacılar arasında yer aldı.

Etkinlik, 2.000'den fazla katılımcıya ek olarak, şarkıcı ve süpermodel Carla Bruni, tenis şampiyonu ve girişimci Maria Sharapova, Fransa'nın eski Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy'nin eşi Carla Bruni ve MENA bölgesinin kraliyet ailelerinden üyeler gibi 100'den fazla dünyaca ünlü konuşmacıyı bir araya getirdi. Bu geniş katılımcı kitlesine konuşma yapanlar arasında Meryem Uzerli de yer aldı.

Yabani Dizisi 35. Bölümde Sırların Ortaya Çıkışı ve Acı Kayıplar Yabani Dizisi 35. Bölümde Sırların Ortaya Çıkışı ve Acı Kayıplar

WE Convention'da, kadın liderliği, yapay zeka, finansal bağımsızlık ve metaverse gibi birçok farklı konu ele alındı. Ayrıca katılımcılar, kariyer tavsiyeleri, kişisel markalaşma ve stil gibi çeşitli konularda bilgi alışverişinde bulundu.

Etkinliğin son akşamı düzenlenen gala yemeğinde Meryem Uzerli, Carla Bruni ve diğer ünlü isimlerle bir araya geldi. Gece boyunca Uzerli ve Bruni'nin uzun bir sohbet gerçekleştirdiği dikkat çekti. Gece sonunda Meryem Uzerli, Instagram'da bir video paylaştı ve Carla Bruni bu paylaşıma "Ne kadar güzel bir akşam" yorumu yaptı. Bu keyifli gecenin ardından etkinlik başarıyla sona erdi.