Burak Sevinç, Murat Göğebakan Filmindeki Hatalardan Dolayı Derin Bir Pişmanlık Yaşıyorum

Ünlü oyuncu Burak Sevinç, son dönemde rol aldığı "Kalbim Yaralı" adlı Murat Göğebakan filmindeki senaryo hataları nedeniyle büyük bir üzüntü yaşadığını açıkladı. Sevinç, filmin gerçekleri yansıtmada başarısız olduğunu ve bu durumun kendisini derinden etkilediğini belirtti.

Hande Doğandemir Tolgshow’da Eğlenceli Anlar Yaşatacak Hande Doğandemir Tolgshow’da Eğlenceli Anlar Yaşatacak

Magazin dünyasının dikkatle takip ettiği bir röportajda konuşan Burak Sevinç, Murat Göğebakan'ın hayatını anlatan filmin yanlış yönlendirildiğini ve özellikle ünlü sanatçının duyarlılığına ve insani yönlerine yeterince odaklanılamadığını ifade etti.

Sevinç, "Göğebakan insanmış, çok iyi bir insanmış. Çevresine karşı tek bir yanlış yapmadan ölmek isteyecek kadar duyarlı bir insan… "Kalbim Yaralı" filminde bu duyarlılığı yeterince yansıtamadığımızı düşünüyorum. Film, maalesef sadece ünlü sanatçının popülerlik ve aşk hayatına odaklanan bir biyografi izlenimi verdi. Gerçeklerin bu kadar yanlış aktarıldığını sonradan öğrendim ve bunun için gerçekten üzgünüm. O zamanlar senaryonun derinliğini tam olarak anlamamıştım" diye konuştu.

Burak Sevinç, oyunculuğunun gereği olarak senaryoya bağlı kaldığını ve o dönemde daha fazla araştırma yapmadıklarını belirterek, filmdeki hataların farkına varmış olmanın kendisini pişman ettiğini dile getirdi.