Süper Loto çekilişi tarihi günlerinden birini yaşamaya hazırlanıyor. 40 milyon lira ikramiye değerine ulaşan Süper Loto'ya vatandaşların büyük ilgi göstermesi bekleniyor.

Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen Süper Loto çekilişinde ikramiye değeri 40 milyon lirayı buldu. Üst üste 6 bilen çıkmayan haftalar sonrasında Süper Loto ikramiyesinin değeri 40 milyona kadar yaklaştı. Bu hafta yapılacak olan çekilişte 30 milyon lira devredince yeni çekiliş öncesinde bu rakamın 40 milyonu bile aşmasının gündeme geldiği ifade ediliyor.

Milli Piyango İdaresi tarafından Ankara'nın Balgat kentinde bulunan Genel Müdürlük binasında çekilişi yapılacak olan Süper Loto'da ikramiye 40 milyon lira olacak. Her hafta Perşembe akşamları saat 21.15'te yapılacak olan çekilişe vatandaşlar bu hafta yoğun ilgi gösterecek. Çekilişin yapılmasının ardından ikramiye numaraları ise saat 21.45 gibi vatandaşlara açıklanıyor.

Süper Loto'da çıkan ikramiyeleri vatandaşlar Milli Piyango İdaresi'nin resmi internet sitesi olan (www.millipiyango.gov.tr) üzerinden öğrenebiliyorlar. Sonuçları öğrenmek ve kazanan numaralara bir an önce ulaşmak isteyen vatandaşlar MPİ'ye ait cep telefonu uygulamalarını da kullanabiliyorlar.

Süper Loto'da geçen hafta yapılan çekilişte 6 bilen çıkmayınca 30 milyon liralık büyük ikramiye bu haftaya devretti. Son yapılan Süper Loto çekilişinde 5 bilenler 10 bin lira, 4 bilenler 189 lira, 3 bilenler ise 15 lira ikramiye kaznamışlardı.