Estetik Diş Hekimliği, Gülüş Tasarımında Uzmanlık ve Gelişim Estetik Diş Hekimliği, Gülüş Tasarımında Uzmanlık ve Gelişim

Kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak tanınan Ahmet Mahmut Ünlü, son yaşadığı kalp rahatsızlığı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, Ünlü'nün anjiyo operasyonu geçireceği bildirildi.

Ahmet Mahmut Ünlü, zaman zaman gündemi meşgul eden açıklamalarıyla bilinmektedir ve 2 yıl önce kalp rahatsızlığı nedeniyle ameliyat geçirmişti.

İlk kez 2006 yılında baypas operasyonu geçiren Ünlü, daha sonra 2008 ve 2018 yıllarında olmak üzere iki kez stent takıldığını belirtmişti.

Son olarak 2 yıl önce ameliyat geçiren Ünlü'ye, kalbindeki durumla ilgili yeni bir gelişme yaşandı. İki yıl önceki operasyonda kalbine 4 stent daha takılan Ünlü, şimdi yeniden sağlık sorunlarıyla karşı karşıya.

Cübbeli Ahmet Hoca'nın sosyal medya hesabından yapılan paylaşıma göre, dün hastaneye kaldırıldı ve Bursa'da planlanan programları iptal edildi. Ünlü'nün, kalp rahatsızlığı nedeniyle zor bir süreçten geçtiği belirtiliyor.

Yapılan açıklamaya göre, Ünlü'ye anjiyo operasyonu yapılacak ve yarın gerçekleştirilmesi planlanan etkinliğe katılamayacak. Sosyal medya hesabından yapılan duyuruda, "Cübbeli Ahmet Hoca kalp rahatsızlığı nedeniyle şu anda anjiyo operasyonu olacaktır, dolayısıyla yarın Bursa Sohbeti'ne gelemeyecektir, tüm çevrenize duyurmanızı rica ediyor." denildi.