Yarın, Türkiye'de yerel yöneticilerin belirleneceği seçimler için vatandaşlar sandık başına gitmeye hazırlanıyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul'da, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Ankara'da, ve CHP Genel Başkanı Özgür Özel Manisa'da oy kullanacaklar.

Ülke genelinde belediye başkanları, belediye ve il genel meclis üyeleri ile mahalle muhtarlarını belirleyecek olan seçimlerde, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, her seçimde olduğu gibi bu seçimde de oyunu İstanbul'da bulunan Saffet Çebi Ortaokulu'nda kullanacak.

Erdoğan,Gazze'ye Yardım Kararlılıkla Devam Edecek Erdoğan,Gazze'ye Yardım Kararlılıkla Devam Edecek

TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, İstanbul'daki Fatih ilçesindeki Gelenbevi Anadolu Lisesi'nde 1245 numaralı sandıkta oy verecek.

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, oyunu Manisa merkez Yunusemre ilçesinde bulunan 23 Nisan Ulusal Egemenlik İlkokulu'nda kullanacak.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ankara'da bulunan Anıttepe Ortaokulu'nda, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ise Ankara'nın Bilkent semtindeki Emlak Bankası Ortaokulu'nda sandığa gidecekler.

DEM Parti Eş Genel Başkanlarından Tülay Hatimoğulları, Adana'nın Çukurova ilçesindeki Ayşe Atıl İlkokulu'nda, Tuncer Bakırhan ise Ankara'daki Ahmet Vefik Paşa İlkokulu'nda oy kullanacaklar.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Ankara'da Çankaya ilçesinde bulunan Lise Öğrencileri Yetiştirme Vakfı Çankaya Lisesi'nde, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici ise Ankara'nın Etimesgut ilçesindeki Fatih Sultan Mahallesi'ndeki Başkent Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi'nde oy kullanacaklar.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, İstanbul'un Eyüpsultan ilçesinde bulunan Göktürk Mahallesi'nde; DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan ise Ankara'nın Bilkent semtindeki Türkiye Emlak Bankası Ortaokulu'nda oyunu verecekler.

Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, memleketi Afyonkarahisar'da sandık başına gidecek. Uysal, Afyonkarahisar merkezinde bulunan Selçuklu İlkokulu'nda oyunu kullanacak.

DSP Genel Başkanı Önder Aksakal, İstanbul'un Üsküdar ilçesinde bulunan Ünalan Mahallesi Şeyh Şamil Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde sandığa gidecek.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Ankara'nın Çankaya ilçesine bağlı Balgat semtindeki Binnaz Rıdvan Ege Anadolu Lisesi'nde; Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce ise Ankara'nın Etimesgut ilçesindeki Yaşamkent semtinde bulunan Özel Şener Çakmak Anadolu Lisesi'nde oyunu verecekler.

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, İstanbul'da Beşiktaş ilçesindeki Gayrettepe semtinde bulunan Şair Nedim Ortaokulu'nda sandık başına gidecekler.

İstanbul, Ankara ve İzmir büyükşehir belediye başkan adayları da belirlenen okullarda oylarını kullanacaklar. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı ve CHP'nin adayı Ekrem İmamoğlu, Beylikdüzü'nde bulunan Emin Yükseloğlu Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde oy kullanacak. Cumhur İttifakı'nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Kurum ise Kağıthane ilçesindeki Hamidiye Mahallesi Kağıthane İmece İlkokulu'nda sandığa gidecek.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı ve CHP'nin adayı Mansur Yavaş, Ankara'da bulunan Ümitköy semtindeki Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu'nda oyunu kullanacak. Cumhur İttifakı'nın Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Turgut Altınok ise Karargahtepe Mahallesi'nde bulunan Kocatepe İlkokulu'nda oy verecek.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayları da belirlenen okullarda oy kullanacaklar. Cumhur İttifakı'nın İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hamza Dağ, Bayraklı ilçesindeki Gümüşpala Mahallesi Şehit Nazımbey İlkokulu'nda, CHP'nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Cemil Tugay ise Karşıyaka ilçesinde bulunan Şehit Polis Samet Kırcalı Ortaokulu'nda sandığa gidecekler.