Türkiye'nin en uzun soluklu dizilerinden biri olan Arka Sokaklar, yeni bölümüyle yine izleyicileri ekran başına kilitlemeye hazırlanıyor. Bu hafta yayınlanacak olan bölümde Mesut ve ekibi, Selin'e ulaşabilmek için amansız bir mücadele veriyor. Selin’in akıbeti ise büyük bir merak konusu.

Mesut, Selin'e ulaşmak için örgütten ele geçirdikleri adamları konuşturmaya çalışır. Ancak, bu hiç de kolay olmayacaktır. Örgütün üyeleri, arkadaşlarını ve sırlarını korumak için her türlü direnişi göstermektedir. Mesut'un sorgulama teknikleri ve ekibin özverili çalışmaları sayesinde bazı ipuçlarına ulaşılır, ancak bu ipuçları onları Selin'e götürmeye yetecek midir?

Ekip, Selin’e her yaklaştığında önlerinde yeni ve büyük engeller belirir. Bu engeller, bazen beklenmedik şekilde ortaya çıkar ve ekibin işini oldukça zorlaştırır. Örgüt, Selin'in yerini gizlemek için her türlü önlemi almaktadır. Operasyon sırasında karşılaşılan bu engeller, ekibin sabrını ve dayanıklılığını test eder. Mesut ve arkadaşları, tüm zorluklara rağmen Selin'i kurtarmak için ellerinden geleni yapmaya kararlıdır.

Operasyon yapılan örgüt evinde yaşanan bomba patlaması, ekibin hayatını tehlikeye atar. Bu patlama, hem fiziksel hem de psikolojik olarak ekibi derinden etkiler. Patlama sonrasında yaralanan ekip üyeleri olur ve acil müdahale gerektirir. Ancak, bu durum bile Mesut'un Selin'e ulaşma azmini kırmaz. Mesut, bu olaydan sonra daha da hırslanır ve Selin'i kurtarmak için daha agresif adımlar atar.

Mesut, Selin’e ulaşamadıkça çileden çıkar. Onun için zaman daralmakta ve her geçen dakika Selin’in hayatı için daha büyük bir tehdit oluşturmaktadır. Mesut'un duygusal durumu, ekip arkadaşları tarafından da fark edilir ve herkes, Mesut'u desteklemek için elinden geleni yapar. Mesut, Selin’in başına ne geldiğini öğrenmek için sınırlarını zorlamaktadır.

Selin'e ne oldu? İzleyicilerin aklındaki en büyük soru işte bu. Selin'i diri diri gömdüler mi? Bu sorunun cevabı, yeni bölümde yanıt bulacak. Selin'in hayatta olup olmadığı ve ekibin onu kurtarıp kurtaramayacağı büyük bir merakla bekleniyor. Arka Sokaklar’ın bu bölümünde izleyiciler, heyecan dolu anlara tanıklık edecek ve Selin’in akıbetiyle ilgili tüm soruların yanıtlarını bulacaklar.

Arka Sokaklar yeni bölümüyle cuma saat 20.00'da Kanal D'de izleyicileriyle buluşacak. Kaçırmayın!

"Sandık Kokusu" 25. Bölümde, Karsu'nun Zorlu Mücadelesi "Sandık Kokusu" 25. Bölümde, Karsu'nun Zorlu Mücadelesi