Yeni Bölüm Haberleri

Yeni Bölüm haberleri ve güncel Yeni Bölüm gelişmeleri, Yeni Bölüm ile ilgili tüm video, Yeni Bölüm fotoğrafları ve Yeni Bölüm haberleri Medya24 - Haber, Spor, Magazin ve Son Dakika Haberleri sitemizde


Magazin

Bahar dizisinin 15. bölümünde, Bahar ve Evren arasında duygusal anlar yaşanırken, Timur ve Rengin'in sırrı ortaya çıkıyor.

Magazin

"Bahar: Uyanmaya Hazır Mısın?" dizisinin 15. bölümü, Bahar ve Timur'un ilişkisinin geleceği hakkında önemli ipuçları verecek.

Magazin

"Yalı Çapkını" dizisinin yeni bölüm fragmanında Orhan'ın ölümü sonrası Ferit, intikam için Kont Ziya'dan yardım istiyor.

Magazin

"Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu" dizisinin son bölümünde yaşanan sürpriz gelişmeler ve heyecan dolu anlar izleyicileri adeta büyüledi.

Magazin

Yılmaz Erdoğan'ın "İnci Taneleri" dizisinin 16. bölümünde karakterlerin yaşamlarında büyük değişiklikler ve şok edici gelişmeler yaşanacak.

Magazin

Mesut ve ekibi, Selin’i bulmak için amansız bir mücadele veriyor ve büyük tehlikelerle karşılaşıyor.

Magazin

Azem, Piraye ve kızıyla aile olma yolunda ilerlerken, Dilber eski kocasıyla ilgili sorunlarla boğuşur.

Magazin

11 Mayıs Cumartesi akşamı yayınlanacak olan 'Yabani' dizisinin 33. yeni bölümü, izleyicileri ekran başına kilitlemeye hazırlanıyor.

Magazin

Kanal D'nin sevilen dizisi 'İnci Taneleri', perşembe akşamları izleyicileri ekranlara kilitlemeye devam ediyor.

Magazin

"Teşkilat" dizisinin 107. bölümünde, Ömer, annesinin karanlık bir örgüt lideri olan Katip olduğunu öğrenir.

Magazin

"Sandık Kokusu" dizisinin yeni bölüm tanıtımında Hasan, Filiz'e kendini affettirmek için çabalıyor, Karsu ve Atilla arasındaki gelişmeler dikkat çekiyor.

Magazin

"Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu" dizisinin yeni tanıtım filmi yayımlandı, Fecir'in cezaevine düştüğü sahneler izleyicileri heyecanlandırdı.