Koyoharu Gotouge tarafından yazılan ve çizilen bir Japon manga serisi olan Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba hikayesiyle adeta cezp ediyor. Ailesi katledilen ve küçük kız kardeşinin bir iblise dönüşmesiyle birlikte iblis avcısı olan Tanjiro Komado'nun hikayesini anlatan Demon Slayer 5. Sezon yakında başlıyor.

DEMON SLAYER 5. SEZON NE ZAMAN?

Anime takipçilerinin merakla beklediği Demon Slayer 5. Sezon için her ne kadar kesin bir tarih olmasa da bunun için en az 2 sezona daha ihtiyaç duyuluyor. Yani bir başka deyişle Demon Slayer 5. Sezonunun en erken 2025 yılında çıkması bekleniyor.

Demon Slayer 5. sezon

DEMON SLAYER KONUSU

Babasının ölümünden bu yana ailenin yükü Tanjirou Kamado'ya kalmıştır. Uzak bir dağda fakirlikle beraber Kamado ailesi nispeten huzurlu ve mutlu bir yaşamın tadını çıkarıyordu. Bir gün Tanjirou, kömür satarak biraz para kazanmak adına aşağı köye gitmeye karar verince geceleri ormanda gizlenen ve et yiyen şeytanların varlığı konusunda uyaran garip bir adamın evine sığınmak durumunda kalır.

Ertesi gün eve döndüğünde ise tüm ailesinin katledildiği korkunç bir manzara ile karşı karşıya kalır. İşin daha da kötüsü hayatta kalan tek kişi kana susamış bir şeytana dönüşen kız kardeşi Nezuko'dur.