TRT 1'in sevilen dizisi "Gönül Dağı", izleyicileri her bölümüyle heyecanlandırmaya devam ediyor. Kasabanın sıcak atmosferinde geçen dizinin 140. bölümü, karakterlerin kaderlerini belirleyecek önemli olaylarla dolu.

Gedelli kasabası, hacker kriziyle sarsılmış durumda. Amcaoğulları, bu krizle baş etmeye çalışırken, kasabaya gelen ekip deprem icadını incelemek için buradadır. Hacker kim, amcaoğullarını nasıl etkileyecek? Bu soruların yanıtları dizinin yeni bölümünde bulunacak.

Elif'in zorlu doğumu, Kasabanın dokusunu değiştirecek olaylardan biri olarak öne çıkıyor. Kenan, Elif'in sağlığı için elinden geleni yaparken, ailenin bir araya gelmesi büyük bir duygusallık yaratacak.

Rıfat'ın tarlada yaşadığı sürpriz, kasabanın herkesi şaşırtacak. Büyük taşın altında ne olduğu merak konusu. Bu sürpriz, Rıfat'ın hayatını nasıl etkileyecek?

Dizinin diğer önemli kısmı, kasabanın gençlerinin aşk ve macera dolu hikayeleriyle dolu. Fazıl'ın yaşayacağı tehlike, Seyfettin'in aşk hayatındaki kararları ve Selami ile Hüseyin'in muhtarlık yarışı gibi konular da yeni bölümde izleyicileri ekran başına kilitleyecek.

Bahar Dizisi 15. Bölümde Şoke Eden Gelişmeler! Bahar Dizisi 15. Bölümde Şoke Eden Gelişmeler!

Köprü Film'in yapımcılığını üstlendiği, Yahya Samancı'nın yönetmen koltuğunda oturduğu "Gönül Dağı" dizisi, başrollerinde Berk Atan, Semih Ertürk ve Cihat Süvarioğlu gibi başarılı oyuncularıyla Cumartesi akşamları izleyicilerle buluşmaya devam edecek.