ERDOĞAN Haberleri

ERDOĞAN haberleri ve güncel ERDOĞAN gelişmeleri, ERDOĞAN ile ilgili tüm video, ERDOĞAN fotoğrafları ve ERDOĞAN haberleri Medya24 - Haber, Spor, Magazin ve Son Dakika Haberleri sitemizde


Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kurban Bayramı mesajında enflasyonla mücadelede yılın ikinci yarısında olumlu sonuçlar alacaklarını belirtti.

Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan, G7 Zirvesi'nde Gazze'ye dikkat çekip, kalıcı ateşkes için dünya liderlerine çağrıda bulunacak.

Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Grup Toplantısı'nda bürokratik vesayete karşı kararlı olduklarını vurguladı, partisinin yenilenme sürecine değindi ve ülkenin gelecek vizyonunu...

Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve CHP Genel Başkanı Özgür Özel, AK Parti Genel Merkezi'nde yeni anayasa gündemiyle buluştu.

Gündem

Özel'in Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşme planı CHP'de gerilime neden oldu, partide görüş ayrılıklarına yol açtı.

Politika

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gazze'deki insani krizi vurgularken, Cumhurbaşkanı Steinmeier, Almanya'nın farklı bir bakış açısına sahip olduğunu belirtti.

Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 12 yıl sonra Irak'a resmi ziyarette bulunarak terör, ticaret ve su kaynaklarını içeren kapsamlı görüşmeler gerçekleştirdi.

Gündem

CHP lideri Özgür Özel, yakında Cumhurbaşkanı Erdoğan'la görüşeceğini duyurdu, siyasi atmosferde heyecan ve beklenti yükseliyor.

Politika

Cumhurbaşkanı Erdoğan, seçim sonuçlarına muhalefetin tepkisi üzerine sert bir yanıt verdi, ülkenin birliğine vurgu yaptı.

Politika

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İsrail'e yönelik eleştirilere cevap verirken, Türkiye'nin ekonomik durumunu ve dış ilişkilerini değerlendirdi.

Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye'nin İsrail'e ihracat kısıtlamaları ve Gazze'ye yardımlar konusundaki kararlılığını vurguladı.

Gündem

Gazze'de yaşanan zulme işaret eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, bu mübarek ayı buruk bir şekilde karşıladıklarını ifade etti.