Güvenlik Haberleri

Güvenlik haberleri ve güncel Güvenlik gelişmeleri, Güvenlik ile ilgili tüm video, Güvenlik fotoğrafları ve Güvenlik haberleri Medya24 - Haber, Spor, Magazin ve Son Dakika Haberleri sitemizde


Teknoloji

Otonom araçlar ve YZ, ulaşımda güvenliği, verimliliği artırarak geleceğin ulaşımını şekillendiriyor.

Yaşam

İstanbul, estetik cerrahi talebinin arttığı bir merkez haline gelirken, birçok faktör bu artışın arkasında yatıyor.

Teknoloji

Uçak tasarımlarında cam tavanların bulunmamasının nedenleri incelendi; yapısal, güvenlik ve aerodinamik faktörler göz önüne alındı.

Dünya

Depremlerin sonuçlarını azaltmak için alınabilecek önlemler ve etkili müdahale stratejileri.

Yaşam

Yanlış oyuncak seçimi çocukların güvenliğini tehlikeye atabilir, ebeveynler oyuncak seçiminde çocukların yaşına, güvenliğine ve gelişimine dikkat etmelidir.

Gündem

İçişleri Bakanı, terör örgütleri ve organize suç örgütleriyle mücadelede kararlı olduklarını belirterek, suç örgütlerinin oyunlarına geçit vermeyeceklerini vurguladı.

Yaşam

Tehlikesizlik mimarları, şehirlerde suç oranlarını azaltmak, doğal afetlere karşı dayanıklılığı artırmak ve sosyal eşitsizlikleri azaltmak için çalışır.

Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan, öğretmenlere yönelik artan şiddet olaylarına karşı önemli adımlar atacaklarını duyurdu.

Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan, yargının ideolojik kamplaşmalardan uzak durması gerektiğini ve yeni anayasa ihtiyacının Türkiye'nin geleceği için kritik olduğunu belirtti.

Yaşam

Kütüphaneler, koleksiyonların korunması ve kullanıcı güvenliğini sağlamak için güvenlik sistemleri ve eğitim stratejileri kullanır.

Politika

İsrail'in İran'a cevabı tartışılıyor, güçlü misilleme seçenekleri değerlendiriliyor ve uluslararası endişeler yükseliyor.

Gündem

İran, İsrail'e İHA saldırısı başlattı; İsrail hava sahası kapatıldı, askeri hedeflerde füze tehdidi var.