İSRAİL Haberleri

İSRAİL haberleri ve güncel İSRAİL gelişmeleri, İSRAİL ile ilgili tüm video, İSRAİL fotoğrafları ve İSRAİL haberleri Medya24 - Haber, Spor, Magazin ve Son Dakika Haberleri sitemizde


Ekonomi

Türkiye, Filistin’e insani yardımlarda dünya lideri konumunda olup, İsrail’e karşı ekonomik tedbirler alarak desteğini sürdürüyor.

Gündem

İsrail'in Gazze'ye yönelik gerçekleştirdiği saldırılar, büyük yıkıma ve çok sayıda sivilin hayatını kaybetmesine neden oldu.

Gündem

İsrail, Uluslararası Adalet Divanı’nın kararına rağmen Refah’a saldırmaya devam ediyor, çok sayıda Filistinli hayatını kaybediyor.

Gündem

İsrail, Refah'ta yerinden edilmiş Filistinlilerin kampını bombaladı, 40 kişi öldü. Saldırılar, UAD kararına rağmen devam ediyor.

Gündem

UCM, İsrail Başbakanı Netanyahu ve Savunma Bakanı Gallant hakkında savaş suçları nedeniyle tutuklama emri çıkarılmasını istedi.

Gündem

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, çiftçilerin sorunlarına ve uluslararası politikadaki gelişmelere değindiği kapsamlı bir konuşma yaptı.

Gündem

İsrail ordusu, Refah'ta kontrolü ele geçirerek insani yardımları kesti ve Gazze'deki durumu daha da kötüleştirdi.

Gündem

Erdoğan, Özgür Özel ile yaptığı görüşmeyi değerlendirerek siyasette yumuşama sürecini başlatmak istediklerini söyledi.

Politika

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gazze'deki insani krizi vurgularken, Cumhurbaşkanı Steinmeier, Almanya'nın farklı bir bakış açısına sahip olduğunu belirtti.

Gündem

İsrail ordusunun 200 gündür devam eden Gazze saldırılarında ölü sayısı 34.183'e, yaralı sayısı 77.143'e ulaştı.

Gündem

İsrail'in İran'a karşı gerçekleştirdiği insansız hava aracı saldırısıyla bölgede gerilim tırmandı. Sosyal medyada İran liderinin doğum günü tartışıldı.

Politika

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İsrail'e yönelik eleştirilere cevap verirken, Türkiye'nin ekonomik durumunu ve dış ilişkilerini değerlendirdi.