Mehmet Şimşek Haberleri

Mehmet Şimşek haberleri ve güncel Mehmet Şimşek gelişmeleri, Mehmet Şimşek ile ilgili tüm video, Mehmet Şimşek fotoğrafları ve Mehmet Şimşek haberleri Medya24 - Haber, Spor, Magazin ve Son Dakika Haberleri sitemizde


Ekonomi

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek'in duyurduğu yeni vergi paketiyle, engelli araç istisnasında ÖTV muafiyeti süresi 5 yıldan 10 yıla...

Ekonomi

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, TL’nin cazibesini artıracak adımları ve sürdürülebilir finansman projelerini açıkladı.

Ekonomi

Mehmet Şimşek, zorunlu afet sigortasının kapsamını genişleterek sel, heyelan, fırtına ve daha fazla doğal afeti teminat altına alacaklarını duyurdu.

Ekonomi

Mehmet Şimşek, görevdeki ilk yılını değerlendirdiği paylaşımında, ekonomideki ilerlemelerin doğru yolda olduğunu belirtti.

Ekonomi

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Türkiye'nin döviz rezervlerinin 2020'den beri ilk kez artıya geçtiğini açıkladı.

Ekonomi

Çok uluslu şirketler için asgari kurumlar vergisi düzenlemesi hızla ilerliyor, Türkiye de bu yasayı hızla hayata geçirecek.

Ekonomi

Financial Times, Türkiye’deki enflasyon krizinin derinleştiğini ve hükümetin revizyonlarına rağmen kontrol altına alınamadığını belirtti.

Gündem

Bakan Şimşek, finansal okuryazarlığın müfredata eklenmesi ve enflasyonun sene sonunda %30'lu rakamlara ineceğini açıkladı.

Gündem

Yeni tasarruf önlemleriyle kamu harcamaları kısıtlanacak, kaynaklar verimli kullanılacak, fazladan harcamalar engellenecek.

Ekonomi

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, ekonomiye yönelik tasarruf ve verimlilik planlarının detaylarının yakında açıklanacağını duyurdu.

Ekonomi

Bakan Şimşek, 2026'da enflasyonun tek hanelere düşeceğini ve bütçe disiplinini sağlayacaklarını söyledi.

Gündem

Bahçeli, spekülasyonları reddetti ve ekonomik sorunlara karşı Hazine ve Maliye Bakanı'na tam destek verdiğini açıkladı.