İnci Taneleri Dizisinde Büyük Hayal Kırıklığı Yaşandı! İnci Taneleri Dizisinde Büyük Hayal Kırıklığı Yaşandı!

Show TV'nin O3 Medya tarafından üretilen popüler dizisi "Sandık Kokusu"nun yıldızlarla dolu kadrosu, yeni bölümle izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Dizinin güçlü oyuncu kadrosunda Özge Özpirinçci, Demet Akbağ, Metin Akdülger, Necip Memili, Meriç Aral, Seda Türkmen, Levent Can ve Uğur Yücel gibi ünlü isimler yer alıyor.

19.bölümde neler olacağına dair heyecan verici detaylar var:
Yeni gelen esnaf Hasan'ı tanımayan Karsu, onu sıcak bir şekilde karşılar. Ancak Atilla, karşısında Hasan'ı görünce şok olur. Babasıyla yalnız bir an yakalayarak, Karsu'dan uzak durmasını söyler.

Irmak, elindeki tüm delilleri teslim ederek Adnan'ı ihbar eder ve ikisi arasında ciddi bir yüzleşme gerçekleşir. İhbarın kaynağı olduğunu itiraf eden Irmak ve Adnan arasında gerilim yükselir.

Atilla'nın Karsu ile birleşeceğini bilen Reha, onları ayırmak için çeşitli planlar yapar. Bunların arasında Hasan ile görüşmek de yer alır. Reha'nın planları istediği gibi mi işleyecek? Karsu, Hasan'ın kim olduğunu öğrendiğinde, Filiz'in Hasan'ın kebapçısına girdiğini görür.

Filiz'in Hasan'la buluştuğunu gören Karsu, bu kişinin Atilla'nın babası olduğunu anlar ve annesinin peşinden kebapçıya gider. Filiz, Karsu'yu Hasan'la tanıştırmak isterken, Karsu, Hasan hakkında öğrendiği tüm gerçekleri anlatmaya başlar.

"Sandık Kokusu" yeni bölümüyle 24 Nisan Çarşamba saat 20.00'de Show TV'de olacak! Heyecan dorukta!