Türkiye, Ramazan Bayramı'nı coşkuyla karşılamaya hazırlanırken, ülkenin siyasi liderlerinin bayram programları da netlik kazandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş ve çeşitli siyasi parti genel başkanlarının bayramı nasıl geçirecekleri belirlendi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, resmi bir program yapmamış olup, bayramı ailesiyle birlikte Ankara dışında geçirecek.

TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, bayram boyunca İstanbul'da olacak.

Siyasi parti liderlerinin bayram programları ise şu şekilde:

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, bayramı ailesiyle birlikte memleketi Manisa'da geçirecek.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, bayram boyunca Ankara'da olacak.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, bayramı Ankara'da geçirecekken, Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan İstanbul'da olacak.

DEM Parti Eş Genel Başkanları Tülay Hatimoğulları Adana'da, Tuncer Bakırhan ise Ankara'da olacak.

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, bayramın ilk gününü memleketi Eskişehir'in Günyüzü ilçesinde geçirecek. İkinci gün, partisinin Kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcoğlu'nun kabrini ziyaret edecek ve genel merkezde partililerle bayramlaşacak.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, bayramı Ankara'da karşılayacak. Üçüncü gün ise genel merkezde partililerle bayramlaşmak için buluşacak.

DSP Genel Başkanı Önder Aksakal, bayramı İzmir'de, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal ise memleketi Afyonkarahisar'da geçirecek.

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, bayramda memleketi Yalova'nın Elmacık köyünde olacak.

2K Formülü, AK Parti'de Değişim Süreci Başlıyor 2K Formülü, AK Parti'de Değişim Süreci Başlıyor

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu'nun İstanbul'da, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan'ın ise Ankara'da ailesiyle bayramı karşılaması bekleniyor.