'Yabani' Adlı Dizi Yeni Bölümüyle İzleyicilerle Buluşuyor

11 Mayıs Cumartesi akşamı yayınlanacak olan 'Yabani' dizisinin 33. yeni bölümü, izleyicileri ekran başına kilitlemeye hazırlanıyor. İşte yeni bölümden detaylar:

Kızılcık Şerbeti Dizisinde Gerilim Dorukta Kızılcık Şerbeti Dizisinde Gerilim Dorukta

Rüya, tüm çabalara rağmen hala bulunamamaktadır. Bu durum Yaman için yıkıcı olur çünkü onun için en önemli şeydir. Neslihan ve Güven ise oğullarını ayakta tutmak için çabalarken, Rüya'nın akıbetiyle ilgili endişeleri artar.

Çağla, Rüya'yla ilgili gerçekleri saklamak için yalanlar söyler ve Şebnem'den kalan, Serhan'ın suçlarını ortaya çıkaran ses kaydını gizlemeye çalışır. Bu durumda Alaz, kardeşinin yalanına katılmak zorunda kalır. Ancak Alaz'ı durdurmaya çalışabilecek tek kişi Asi'dir, fakat Asi'nin önceliği ikizlerin sırlarını açığa çıkarmaktır.

Rüya'nın akıbeti netleştikçe, Yaman'ın öfkesi Şebnem'e odaklanır. Kızını da kendi günahları uğruna feda eden Şebnem'i bulmak, Yaman'ın tek hedefidir.

Serhan, ailesiyle birlikte evine dönmüş olsa da hedefinden vazgeçmemiştir. Şebnem'i bulup saf dışı bırakmak için harekete geçerken, Şebnem de onu etkisiz hale getirmeye kararlıdır.

Özellikle Rüya'nın yaşadıklarından sonra, Serhan'la artık iki düşman olmuşlardır. Serhan'la Şebnem'in mücadelesinin sonucu, herkesin kaderini belirleyecek güçtedir.