Zuhal Olcay'ın Zamansız Güzelliği: Gençlik Kaynağı Vitaminli Kök Hücre

Zuhal Olcay, adını yaş almamış kadınlar listesine yazdırmış bir isim olarak öne çıkıyor. Son zamanlarda yaptığı bir röportajda abartılı estetik operasyonlara dikkat çekerek, "Yüzünüzdeki gençlik operasyonları ellerinizdeki yaşlanmayı gizleyemez. Eğer yüzünüz genç görünüyorsa ve elleriniz yaşlıysa, estetik müdahalelerin anlamı kalmaz" diyerek önemli bir mesaj vermişti. Fit ve genç görünümüyle dikkat çeken Olcay, Bağdat Caddesi'nde uzun süredir devam eden dostluğunu sürdürdüğü, aynı zamanda dermatolog olan yakın arkadaşı Dr. Fügen Erdoğan Çekin ile görüntülendi.

Olcay, şu sözlerle gençlik sırrını açıkladı: "Fügen hem dostum, hem arkadaşım, hem de cildimin bakımı konusunda beni destekleyen harika bir doktor. Bugün harika bir öğleden sonra için buluştuk, önce yemek yedik, sonra kahve içtik." Ve ekledi: "Sosyal medyada ve sokakta en çok karşılaştığım soru 'Cildinize ne sürüyorsunuz?' oluyor. İnsanlar, hangi nemlendiriciyi ve gözaltı kremi kullandığımı merak ediyorlar. Son uyguladığım tedavi ise 'Vitaminli Kök Hücre' oldu."

Dermatolog Dr. Fügen Erdoğan Çekin ise uyguladığı tedaviyi şu sözlerle açıkladı: "Vitaminli Kök Hücre tedavisi ile genç hücrelerin yenilenmesi için gerekli sinyali oluşturuyoruz. Cilde 'vitaminli kök hücreyi' uyguladığımız zaman, cilt yenilenme sinyali alır ve yenilenmeye başlar. Eskiden laboratuvarda yeni hücreler üretip enjekte ediyorduk, şimdi ise genç hücrelere bu sinyali gönderiyoruz."