Terörle Mücadele Haberleri

Terörle Mücadele haberleri ve güncel Terörle Mücadele gelişmeleri, Terörle Mücadele ile ilgili tüm video, Terörle Mücadele fotoğrafları ve Terörle Mücadele haberleri Medya24 - Haber, Spor, Magazin ve Son Dakika Haberleri sitemizde


Gündem

Milli Savunma Bakanlığı, ABD ile F-16 tedarikinde imzaların atıldığını açıkladı ve terörle mücadele operasyonları hakkında bilgi verdi.

Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan, milletin beklentilerinin farkında olduklarını ve seçim sonuçlarının gereğini yapacaklarını belirtti.

Politika

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Irak'a gerçekleştirdiği ziyarette, Kalkınma Yolu Projesi Anlaşması'nı imzaladı ve terörle mücadelede işbirliğini güçlendirme kararı aldı.

Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 12 yıl sonra Irak'a resmi ziyarette bulunarak terör, ticaret ve su kaynaklarını içeren kapsamlı görüşmeler gerçekleştirdi.

Politika

MHP Lideri Bahçeli, Ramazan Bayramı'nda Türkiye'nin iç ve dış meselelerine dair önemli mesajlar verdi.

Gündem

Gazze'de yaşanan zulme işaret eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, bu mübarek ayı buruk bir şekilde karşıladıklarını ifade etti.

Politika

Milli Güvenlik Kurulu Toplantısından, Türkiye'nin güvenliği için alınan kararlar ve bölgesel iş birliği ön plana çıktı.

Politika

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Diyarbakır'da yapılan mitingde sert açıklamalarda bulunarak muhalefeti eleştirdi ve terörle mücadeledeki kararlılığını vurguladı.

Gündem

Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler ve MİT Başkanı İbrahim Kalın, Bağdat'ta terörle mücadele konularını ele alacak.