Ünlü Uzman Estetisyen Özlem Aksünger sahibi olduğu Crystal Güzellik Merkezi Bahçeşehir şubesi hizmete açıldı.

Yaz aylarının yaklaşması ve pandemi döneminin yavaş yavaş sona ermesi dolayısı ile her gün yeni mekanlar açılışlarını yapmaya devam ediyor. Reklam Koordinatörlüğünü Kadir Balık'ın üstlendiği açılış organizasyonunda pandemi kuralları en üst seviyede uygulandı. Crystal Güzellik Merkezi'nin 21. yılına özel olarak tercih edilen Bahçeşehir'de 4. şubesini sanatçı Mustafa Topaloğlu açtı.

Görkemli açılışa sanatçı Mustafa Topaloğlu, oyuncu Wilma Elles, sunucu Sinem Yıldız, yapımcı Burak Bozdağ, sanatçı Tarık Mengüç, Ersan Er, Sevcan Dalkıran, Cem Şahan, Aslı Kökçe, Alara Kuru, Murat Emre Üstün, yaşam koçu Merve Gezgin, sosyal medya fenomenleri Hazal Babalık, Aleyna Dalveren, Okan Boyar, Kırmızı Oje, Reymen'in annesi Hasibe Aktaş, iş adamı Murat Saral ve bir çok ünlü katıldı. Sultangazi Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun, Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu ve iş adamı Murat Karabova ise çiçek göndererek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

DSC_0823

Medya24 Tv'nin canlı yayın da yaptığı açılış töreninde özel şovlar güne damgasını vurdu. Medya24 ailesi olarak bizler de Aksünger ailesine başarılarının devamını diliyoruz.

DSC_0684

Uzman Estetisyen Özlem Aksünger, meslekte 21. yılında Bahçeşehir şubesini açmanın kendisi için çok önemli olduğunu belirterek, bebeksi cildin tüm bayanlar için çok önemli olduğunu ve herkese tavsiye ettiğini belirtti.

DSC_0877

Ünlülerin vazgeçilmez mekanı Crystal Güzellik Merkezi yurtdışından da oldukça ilgi görmekte. En yakın zamanda yurtdışında da hizmet vermeye başlayacak.

DSC_0922

DSC_0967

DSC_0553