"Sandık Kokusu" dizisinin merakla beklenen 20. bölümünün ilk fragmanı yayınlandı ve olayların giderek karmaşıklaşacağı işaretlerini veriyor.

İnci Taneleri’nde 16. Bölümde Büyük Bir Şok Yaşanacak! İnci Taneleri’nde 16. Bölümde Büyük Bir Şok Yaşanacak!

Fragmanda, gerçek kimliği açığa çıkan Hasan'ın Filiz'le arasını düzeltmeye çalıştığı sahneler görülüyor. Ancak Filiz'in öfkesi henüz yatışmış değil ve Hasan'ın işinin kolay olmayacağı anlaşılıyor.

Bu arada, Atilla ve Lale'nin boşanma davası devam ederken, Lale'nin süreci karmaşıklaştıracak planları olduğunu öğreniyoruz. Lale, Atilla'nın parasını alacağını ve Karsu başta olmak üzere herkesten intikam alacağını söylerken, işler giderek daha da çetrefilli hale geliyor.

Fragmanın en dikkat çekici anlarından biri, Atilla ve Karsu'nun arasındaki buzların eridiği ve ikilinin öpüştüğü sahne oluyor. Bu gelişme, dizideki dinamiklerin değişebileceğinin sinyalini veriyor.

Dizinin senaryosunu Melis Civelek ve Zeynep Gür kaleme alırken, kreatif danışman Zeynep Günay ve yönetmen Nezaket Coşkun da projeye yön veriyor. Başrollerde Özge Özpirinçci, Demet Akbağ, Metin Akdülger, Necip Memili, Meriç Aral, Seda Türkmen, Levent Can ve Uğur Yücel gibi ünlü isimler yer alıyor.

"Sandık Kokusu" yeni bölümüyle Çarşamba günü saat 20.00'de Show TV ekranlarında olacak. Kaçırmamak için şimdiden takviminizi işaretleyin!