Show TV'nin yapımını O3 Medya'nın üstlendiği popüler dizisi "Sandık Kokusu", yeni bölümden ikinci tanıtımıyla izleyicileri meraklandırdı. Hasan, Atilla'dan Filiz'e kendini affettirmek için tüyo isterken, Mert'in sahne aldığı gecede Irmak, Karsu ve Atilla bir araya geliyor. Filiz'i konuşmaya ikna eden Hasan, ona kendini affettirip affettiremeyeceği konusunda endişeli.

Karsu ve Atilla'nın Arasındaki Gelişmeler
Karsu ve Atilla'nın arasındaki buzların eridiği görülüyor. Atilla'nın Karsu'ya "Evlenmek ister misin?" sorusu, Karsu'yu şaşkına çeviriyor. Bu soruya Karsu'nun vereceği yanıt, izleyiciler tarafından merakla bekleniyor.

21. Bölümde Neler Olacak?
Karsu, çocuklarını alarak Reha'nın yanına taşınma kararı alır. Karsu ve çocukların gelişi başta Reha'yı sevindirse de, ilerleyen zamanlarda işler beklenildiği gibi gitmeyebilir. Hasan, illegal işlerden elini çekmesi sonucu bazı ortaklarını rahatsız eder. Ortaklardan biri olan Süleyman, Hasan'ı işlerin devam etmesi için tehdit eder.

Teşkilat Dizisinin 109. Bölümünde Ömer Adım Adım Hedefine Yürüyor Teşkilat Dizisinin 109. Bölümünde Ömer Adım Adım Hedefine Yürüyor

Karsu, Atilla'dan özür dilemek ve kendini affettirmek için bir sürpriz hazırlar. Atilla'nın bu sürprize tepkisi merakla bekleniyor. Hasan ise Filiz ile konuşarak kendini affettirmeye çalışır. Ancak Filiz'in Karsu meselesinde içi rahat değildir. Hasan, Filiz'i rahatlatmak için Karsu'dan özür dileme kararı alır. Ancak Karsu'dan özür dilerken Hasan'ın karşısına beklenmedik bir engel çıkar.

Yapımın Ayrıntıları
Senaryosunu Melis Civelek ve Zeynep Gür'ün kaleme aldığı, kreatif danışmanlığını Zeynep Günay'ın yaptığı ve yönetmen koltuğunda Nezaket Coşkun'un oturduğu "Sandık Kokusu", başarılı oyuncu kadrosu ve sürprizlerle dolu hikayesiyle izleyicileri ekrana kilitliyor. Dizinin başrollerinde Özge Özpirinçci, Demet Akbağ, Metin Akdülger, Necip Memili, Meriç Aral, Seda Türkmen, Levent Can ve Uğur Yücel gibi önemli isimler yer alıyor.

"Sandık Kokusu" yeni bölümüyle Çarşamba saat 20.00'de Show TV'de izleyicilerle buluşacak.