Cuma akşamlarının vazgeçilmezi olan Gaddar dizisi, 18. yeni bölümüyle seyirciyi büyülemeye hazırlanıyor. Çağatay Ulusoy ve Sümeyye Aydoğan'ın unutulmaz performanslarıyla izleyenleri ekran başına kilitleyecek olan bu bölümde neler olacağı merakla bekleniyor.

Korkut'un ölümüyle sarsılan Dağhan, içsel çöküntüsünü Leylâ'nın yanında hafifletmeye çalışırken, Aydan'ın Leylâ ile olan ilişkisini öğrenmesi yeni bir dönemi başlatır. Rüzgâr ise babasının intikamının alınmasının huzurunu yaşarken, içindeki intikam duygusu yeniden alevlenir ve geçmişte yaşadığı acı olayın sorumlusunu bulmak için Enver'den yardım ister.

Rüzgar'ın karşılaştığı tehlikeli durumlar Mesut'u da endişelendirirken, Dağhan ise Rüzgar'ın yaşadıkları yüzünden içsel bir çıkmaza sürüklenir. Abi-kardeş bağlarının sınandığı bu zorlu süreçte, Dağhan hem geçmişteki hataları telafi etmeye çalışırken hem de Rüzgar'a yardım etmeye çabalar.

Müdür ve Nilüfer arasındaki gerilim tırmanırken, Ekber'in Nilüfer'i bulma çabaları devam eder. Ekber'in Korkut'a olan desteği, Müdür ile arasındaki gerginliği arttırırken, Müdür Nilüfer'i korumak için yeni planlar yapar.

Leylâ'nın kapısını tekrar çalan Müdür, yaşananları geride bırakıp yeni bir sayfa açmak isterken, Dağhan ve Müdür, Ekber'e karşı birlik olup plan yaparlar. Ancak Şirket'in desteğiyle güçlenen Ekber, herkesi şaşırtacak hamleler yapmaya hazırlanırken, Enver ve Dağhan'ı zorlu bir mücadeleye sürükler.

27. Bölümde Büyük Oyunun Perdesi Aralanıyor 27. Bölümde Büyük Oyunun Perdesi Aralanıyor