Show TV’nin reyting rekortmeni dizisi “Kızılcık Şerbeti”, dün akşam yayınlanan bölümüyle zirvedeki yerini korudu. Yapımını Gold Film'in, yapımcılığını Faruk Turgut'un üstlendiği dizi, başrollerinde Barış Kılıç, Evrim Alasya, Ahmet Mümtaz Taylan, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör, Müjde Uzman ve Yiğit Kirazcı'yı bulunduruyor.

İkinci sezon finaline doğru adım adım yaklaşan dizinin reytingleri, AB ve ABC1 gruplarında çift haneli oranlara ulaşarak başarısını sürdürüyor. Tüm kişiler kategorisinde de yüksek oranlar yakalayan “Kızılcık Şerbeti”, sosyal medyada da büyük ilgi görüyor. Dizinin son bölümü, #KızılcıkŞerbeti etiketi ile Twitter'ın TT listesinde yaklaşık sekiz saat boyunca zirvede kaldı.

Kıvılcım ve Ömer'in Sürpriz Nikahı
Dizinin 61. bölümünde, Kıvılcım ve Ömer'in sürpriz nikahı izleyicileri ekran başına topladı. Kıvılcım, kızlarının yardımıyla Ömer için sürpriz bir nikah düzenledi ve bu romantik anlar büyük beğeni topladı. Nikah sonrası Ömer'in, Abdullah'la yüzleşmesi ve Alev'le ilişkisini onaylamadığını söylemesi dikkat çekti. Öte yandan, Pembe'nin kendisini takip ettirdiğini öğrenen Alev, Fatih ile karşı karşıya geldi.

Dizinin diğer karakterleri de önemli gelişmeler yaşadı. Nursema'yı görücü usulüyle evlendirmeyi planlayan Pembe, Rüzgar'ın kızından hoşlandığını fark edince bu fikrini gerçekleştirmek için harekete geçti. Doğa'nın, Sönmez'in kendisiyle tanıştırmak istediği kişinin Giray olduğunu bilmeden bu durumu engellemeye çalışması da dikkat çekti. Ancak Giray'ı karşısında bulunca büyük bir sürpriz yaşadı.

İnci Taneleri Dizisinde Büyük Hayal Kırıklığı Yaşandı! İnci Taneleri Dizisinde Büyük Hayal Kırıklığı Yaşandı!

Fatih'in Görkem'e pahalı bir çanta alması, Nilay'ın gözünden kaçmadı ve Pembe'ye bu durumu anlattı. Fatih'in, Doğa'nın okuluna gitmesi ve Doğa ile Giray'ın yakınlaşmasına şahit olması bölümün önemli anlarındandı.

62. Bölüm Tanıtımı Yayınlandı
Önümüzdeki hafta yayınlanacak 62. bölüm için ilk tanıtım gösterildi. Ömer’in Fatih'e boşanması için tavsiye verdiği sahne, Görkem tarafından Ömer'in intikam almak istediği şeklinde yorumlanırken, Kıvılcım'a Ömer'in şirkette yeni bir iş teklif etmesi Abdullah tarafından hoş karşılanmadı. Heyecan dolu tanıtımda, Doğa’nın Fatih'e attığı tokat yeni bölüme dair merakı arttırıyor.

Senaryosunu Melis Civelek’in yazdığı ve yönetmenliğini Ketche’nin üstlendiği Kızılcık Şerbeti, her cuma saat 20.00’de Show TV’de izleyicilerle buluşmaya devam ediyor.