Türkiye'nin önde gelen yerli online video platformu BluTV'nin popüler dizisi "Prens," ikinci sezonuyla izleyicilerden büyük ilgi görmeye devam ediyor.

Dizinin sürprizlerle dolu beşinci bölümü, 30 Nisan Salı akşamı saat 19.00'dan itibaren BluTV'de yayınlanacak. Bölümde yaşanan gelişmeler, izleyicileri yine ekran başına kilitleyecek.

Beşinci bölümde, farklı bölgelere dağılmış karakterler tekrar Bongomia'da bir araya gelir ve aile birleşmesi yaşanır. Ancak döndüklerinde, Kalesh'in tahta oturduğunu gören Prens ve diğer aile üyeleri, bu durumu pek umursamaz. Aksine, tahtın yükünden kurtulmuş olmaktan memnun görünürler.

Bu arada, Anarkhia ile Csillia arasında bir soğuk savaş başlar. Phillip ve Hasharia'nın düğününde, Bongomialılar ile Saksonyalılar arasında bir tanışma yaşanır. Ancak düğüne yapılan beklenmedik bir saldırı, herkesi şaşkına çevirir.

MGX Studio ve MGX Film tarafından Müşvik Guluzade yapımcılığında üretilen, Türkiye'nin ilk yerleşik "Virtual Production" stüdyosunda sanal prodüksiyon teknolojisiyle çekilen eğlenceli tarihi komedi dizisi "Prens," ikinci sezonuyla BluTV'de yayında.

Kızılcık Şerbeti Dizisinde Gerilim Dorukta Kızılcık Şerbeti Dizisinde Gerilim Dorukta